-

BSL/AED Основи підтримки життя із застосуванням зовнішнього автоматичного дефібрилятора

Мирослав Талаш

лікар вищої кваліфікаційної категорії медицини невідкладних станів, тренер Школи BLS (Basic Live Support)

*  не менше 15 і не більше 20 учасників курсу, місце проведення - пл. святого Юра, 5, офіс ГО "Освітній центр Дзеровича"
** не менше 15 і не більше 20 учасників курсу, місце проведення можливе в бажаній локації.

Навчання за програмою підвищення кваліфікації (участь у тренінгу).

Розробник – БФ «Інститут Розвитку сім’ї та Дитини»
Організатор: ГО “Освітній Центр Дзеровича”

Домедична освіта для педагогічних та науково-педагогічних працівників;

  • поняття про невідкладний стан людини;
  • визначення ознак зупинки та порушення дихання;
  • основні правила надання домедичної допомоги;
  • використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Загальні: здатність до продуктивної професійної діяльності у напрямку домедичної допомоги; компетентність у сфері організації безпечного освітнього середовища; знання і розуміння невідкладного стану, порушень роботи серця та дихання; здатність надавати постраждалому стабільне положення; здатність застосовувати набуті знання на практиці.


Фахові: здатність до забезпечення сприятливих, безпечних умов в освітньому середовищі для кожного учня; вміння вчасно надати домедичну допомогу ; компетентність у сфері надання допомоги при зупинці серця та порушенні дихання; компетентність у сфері функціонування головних систем організму; розуміння алгоритму дій під час невідкладних станів.

Курс відповідає стандартам, передбаченим вимогами міжнародної програми BLS (basic life support) та І Рівню курсу домедичної допомоги Наказу МОЗ України від 29.03.2017 № 346 «Про удосконалення підготовки з надання домедичної допомоги осіб, які не мають медичної освіти».

Навчити визначати невідкладний стан людини, ознаки зупинки серця, порушення дихання, власної безпеки, виклику бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги та рятувальників; навчити розуміти порядок надання домедичної допомоги при зупинці серця та порушенні дихання; навчити надавати допомогу при зупинці серця з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора; навчити надавати постраждалому стабільне положення.

Педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти.

Домедична освіта для педагогічних та науково-педагогічних працівників;

Сертифікат із зазначенням кількості навчальних годин.

 

* Програму укладено згідно з п. 2 ст. 59 ЗУ «Про освіту» та відповідно до п. 10 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133) і Типової програми підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в умовах інклюзивного навчання у закладах освіти відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа» (наказ МОН від 18.10.2019 р. № 1310).

Цікавить? Заповніть форму нижче і ми з вами зв'яжемось якнайскоріше.